Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pubela GUNOI SELECTIV 240 L litri 240L(ALBASTRU,VERDE),Cos gunoi cu pedala - capac galben

Număr anunț
DA40630610
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA "DR. ELENA POPOVICI (CUI 15778443)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896,65 RON
Valoare atribuită
896,65 RON
Data publicării
15.06.2026 15:09
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896,65 RON

din 896,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.