Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA40604123
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,45 RON
Valoare atribuită
169,45 RON
Data publicării
11.06.2026 10:30
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,45 RON

din 169,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.