Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Caiet caiete A5 80 file cu spira metalica dictando coperta carton lucios B4U
- Număr anunț
- DA40594869
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22830000-7 · Caiete de exercitii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52,95 RON
- Valoare atribuită
- 52,95 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 11:50
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52,95 RON
din 52,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro