Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE CAMS BUCSANI

Număr anunț
DA40633902
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BUCSANI (CUI 15611436)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.463,46 RON
Valoare atribuită
1.463,46 RON
Data publicării
16.06.2026 09:38
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.463,46 RON

din 1.463,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.