Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Betoniera profesionala Imer Syntesi 160
- Număr anunț
- DA40635364
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- MAXJONEL SRL (CUI RO21803460)
- Cod CPV
- 43300000-6 · Masini si echipament de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.760,33 RON
- Valoare atribuită
- 3.760,33 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 10:34
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.760,33 RON
din 3.760,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro