Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R2HC
- Număr anunț
- DA40619912
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 138 (CUI 4203717)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.157 RON
- Valoare atribuită
- 11.157 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 14:41
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.157 RON
din 11.157 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro