Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem audio activ compus din 6 incinte acustice si geanta de transport
- Număr anunț
- DA40640426
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- CITY LIGHT SRL (CUI 24053754)
- Cod CPV
- 32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.914,66 RON
- Valoare atribuită
- 20.914,66 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 14:02
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.914,66 RON
din 20.914,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro