Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLEXANE 4000 UI (40 MG)/0,4 ML SOL INJ CT*50 SPR (ENOXAPARINUM)
- Număr anunț
- DA40625667
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646,44 RON
- Valoare atribuită
- 646,44 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 11:47
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
646,44 RON
din 646,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro