Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 49,8% sub estimat
Hivis 1000mg-cpr.film. x 30
- Număr anunț
- DA40611640
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 557,40 RON
- Valoare atribuită
- 280 RON 49,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2026 16:13
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 16:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280 RON
din 557,40 RON estimat
49,8%
Adjudecat la 50,2% din estimat · economie 277,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.