Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie cort protecti conform ADV1532204

Număr anunț
DA40635164
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
GIESSE ECHIPAMENT INDUSTRIAL S.R.L. (CUI RO50105836)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.795 RON
Valoare finală
69.795 RON
Data publicării
16.06.2026 10:26
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.