Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete de avion ptr. Comisie Doctorat Drd. Oana Burciu - Referat 3399/10.06.2026

Număr anunț
DA40632010
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
60410000-5 · Servicii de transport aerian pe baza de grafic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.229,27 RON
Valoare atribuită
4.229,27 RON
Data publicării
16.06.2026 07:22
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.229,27 RON

din 4.229,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.