Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISTRIBUITOR HIDRAULIC
- Număr anunț
- DA40633025
- Autoritate contractantă
- Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
- Furnizor / câștigător
- A.T.P. GLOBAL AUTO S.R.L. (CUI 46890489)
- Cod CPV
- 42121100-4 · Cilindri hidraulici sau pneumatici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.841,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.841,40 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 09:00
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.841,40 RON
din 6.841,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro