Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii fatade cladiri administrative
- Număr anunț
- DA40636845
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
- Furnizor / câștigător
- ALUSOF CONCEPT S.R.L. (CUI RO34894843)
- Cod CPV
- 45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900.300 RON
- Valoare atribuită
- 900.300 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 11:29
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900.300 RON
din 900.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro