Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAZARE / Servicii de inchiriere de locuinte mobilate pe termen scurt
- Număr anunț
- DA40638277
- Autoritate contractantă
- SCOALA GENERALA NR. 1 "PETOFI SANDOR" Cristuru Secuiesc (CUI 13398731)
- Furnizor / câștigător
- EDEM PROIECT S.R.L. (CUI 50559360)
- Cod CPV
- 55250000-7 · Servicii de inchiriere de locuinte mobilate pe termen scurt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 12:32
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.500 RON
din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro