Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii, reconditionari scaune si mobilier

Număr anunț
DA40635589
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
GLOBAL DESIGN SRL (CUI 12145978)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.869,45 RON
Valoare atribuită
79.869,45 RON
Data publicării
16.06.2026 10:43
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.869,45 RON

din 79.869,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.