Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA40513190
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR NR.2-SEMINARUL TEOLOGIC DOROHOI (CUI 12581586)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,51 RON
Valoare atribuită
113,51 RON
Data publicării
29.05.2026 08:37
Termen limită
06.06.2026 17:00
Data finalizării
01.06.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,51 RON

din 113,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.