Atribuită Cumpărare directă

PACHET-INSTITUTUL DE OPTOELECTRONICA

Număr anunț
DA35330644
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.237,50 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
27.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.237,50 RON