Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Algifen 500mg/2mg/0.02 mg/ml-sol.inj. x 5ml x 5fi-Zentiva RO COMBINATII
- Număr anunț
- DA40506311
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.948,40 RON
- Valoare atribuită
- 34.948,40 RON
- Data publicării
- 28.05.2026 12:15
- Termen limită
- 03.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.06.2026 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.948,40 RON
din 34.948,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro