Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INTRETINERE TOALETE ECOLOGICE DE PE RAZA ORASULUI ROVINARI

Număr anunț
DA35351011
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
ECO BEST ACTIVE SRL (CUI 29342710)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
72.000 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
27.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.000 RON