Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI SUPER/Calculator de birou
- Număr anunț
- DA40637629
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.973,40 RON
- Valoare atribuită
- 13.973,40 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 12:03
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.973,40 RON
din 13.973,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro