Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatenie suprafata aprox. 800 mp

Număr anunț
DA40634973
Autoritate contractantă
COMUNA SANCRAIENI (CUI 4246297)
Furnizor / câștigător
MIX SRL (CUI RO10458707)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.401,46 RON
Valoare atribuită
48.401,46 RON
Data publicării
16.06.2026 10:18
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.401,46 RON

din 48.401,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.