Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intreţinere ale multifuncţionalelor si scannerelor semestrial

Număr anunț
DA40647380
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.650 RON
Valoare atribuită
11.650 RON
Data publicării
17.06.2026 11:20
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.650 RON

din 11.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.