Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi 3P, 1 ML (Insulina), Luer-Slip, Ac 30G, 100 buc, Serix
- Număr anunț
- DA40647666
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 90 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 11:33
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90 RON
din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro