Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plita incorporabila Heinner HBH-M302FIX, Gaz, 2 arzatoare, Gratar fonta, Aprindere electrica, Dispoz
- Număr anunț
- DA40645118
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711430-2 · Plite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,10 RON
- Valoare atribuită
- 286,10 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 09:41
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
286,10 RON
din 286,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro