Ofertă acceptată Cumpărare directă

BX929 Fir resorbabil poliglecaprone monofilament 3/0 75 cm ac rotund 26.2mm / BX417 - Fir poliester

Număr anunț
DA40641017
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI RO8936885)
Cod CPV
33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,52 RON
Valoare atribuită
527,52 RON
Data publicării
16.06.2026 14:29
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,52 RON

din 527,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.