Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX618 Fir poliamida - BIONIL 2/0, 75CM, AC 30MM
- Număr anunț
- DA40639733
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI RO8936885)
- Cod CPV
- 33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 551,52 RON
- Valoare atribuită
- 551,52 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 13:34
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
551,52 RON
din 551,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro