Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tavite renale CARTON unica folosinta MASTERCARE - Tavita renala / Top Quality ✦ Cel Mai Mic Preț ✅

Număr anunț
DA40648442
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
Cod CPV
33169300-5 · Tavi cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.612 RON
Valoare atribuită
1.612 RON
Data publicării
17.06.2026 12:04
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.612 RON

din 1.612 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.