Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE MALPRAXIS

Număr anunț
DA40639217
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SULITA (CUI 15778427)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.289 RON
Valoare atribuită
2.289 RON
Data publicării
16.06.2026 13:12
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.289 RON

din 2.289 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.