Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Linie extensie perfuzie /Tub prelungitor injectomat / tub extensie perfuzie 150cm steril
- Număr anunț
- DA40644968
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324 RON
- Valoare atribuită
- 324 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 09:34
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324 RON
din 324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro