Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de constructii diverse
- Număr anunț
- DA40644665
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532,44 RON
- Valoare atribuită
- 532,44 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 09:18
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
532,44 RON
din 532,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro