Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet vane si fitinguri

Număr anunț
DA40646850
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.487,82 RON
Valoare atribuită
3.487,82 RON
Data publicării
17.06.2026 10:58
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.487,82 RON

din 3.487,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.