Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor Philips SPN7040WA/58, 4 prize cu protectie supratensiune, 16A, 2m, Alb
- Număr anunț
- DA40645829
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73,63 RON
- Valoare atribuită
- 73,63 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 10:15
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
73,63 RON
din 73,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro