Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ketoprofen 100mg/2ml-sol.inj. x 5fiole-Rompharm Company RO KETOPROFENUM
- Număr anunț
- DA40650169
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 715,20 RON
- Valoare atribuită
- 715,20 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 13:17
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
715,20 RON
din 715,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro