Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU audio GEMBIRD stereo (3.5 mm jack la 2 x RCA) - CCA-458-5M

Număr anunț
DA40648973
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
ALICORAL DISTRIBUTION IMPEX S.R.L. (CUI 44802294)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,30 RON
Valoare atribuită
115,30 RON
Data publicării
17.06.2026 12:26
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,30 RON

din 115,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.