Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
Dexketoprofen 50mg/2ml-sol.inj. x 5fiole-Rompharm Company RO DEXKETOPROFENUM
- Număr anunț
- DA40641434
- Autoritate contractantă
- Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.181 RON
- Valoare atribuită
- 2.130 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2026 14:46
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.130 RON
din 2.181 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.