Ofertă refuzată Cumpărare directă

SINERDOL 150mg cps. / Rifampicinum

Număr anunț
DA40650218
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485 RON
Valoare finală
1.485 RON
Data publicării
17.06.2026 13:20
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.