Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BETADINE sol. X 1000 ml
- Număr anunț
- DA40649175
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 12:34
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.880 RON
din 2.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro