Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE RINGER 500ML - 200 FL

Număr anunț
DA40640516
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,20 RON
Valoare atribuită
842,20 RON
Data publicării
16.06.2026 14:06
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,20 RON

din 842,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.