Ofertă acceptată Cumpărare directă

BLEOMICINA ACCORD 15000UI PULB PT SOL INJ/PERF CT*1 FL*6 ML

Număr anunț
DA40625037
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.276,35 RON
Valoare atribuită
4.276,35 RON
Data publicării
15.06.2026 11:21
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.276,35 RON

din 4.276,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.