Ofertă refuzată Cumpărare directă

Clorura Sodiu 9mg/ml-sol.perf. x 100ml x 20fl-B.Braun Melsungen DE

Număr anunț
DA40621514
Autoritate contractantă
Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.398 RON
Valoare finală
5.398 RON
Data publicării
15.06.2026 08:51
Data finalizării
17.06.2026 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.