Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 500 ML
- Număr anunț
- DA40633102
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.185 RON
- Valoare atribuită
- 4.185 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 09:04
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.185 RON
din 4.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro