Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere auto cu inlocuire piese - Dacia Logan TM 17 AYO - DRV Tim - BVF Jimbolia

Număr anunț
DA40646964
Autoritate contractantă
Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
Furnizor / câștigător
ATELIER TURBOSUFLANTE S.R.L. (CUI 40996996)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004,08 RON
Valoare atribuită
1.004,08 RON
Data publicării
17.06.2026 11:03
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.004,08 RON

din 1.004,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.