Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Întocmire lucrări topografice și documentații cadastrale pentru Primăria Comunei Sântandrei
- Număr anunț
- DA40635358
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
- Furnizor / câștigător
- LOSONCZI IULIU - TOPOGRAF (CUI 29431605)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.700 RON
- Valoare atribuită
- 5.700 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 10:33
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.700 RON
din 5.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro