Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet articole sportive
- Număr anunț
- DA40639882
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr. 8 Sibiu (CUI 17739564)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.941,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.941,83 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 13:40
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.941,83 RON
din 1.941,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro