Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robinet din alama, FI-FI, NBR, Normal inchis, cu solenoid 24VDC ( Sau 230 VAC),

Număr anunț
DA40644714
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910 RON
Valoare atribuită
910 RON
Data publicării
17.06.2026 09:20
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910 RON

din 910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.