Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezvoltare, configurare și suport tehnic pentru Microsoft SharePoint Online
- Număr anunț
- DA40642231
- Autoritate contractantă
- HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
- Furnizor / câștigător
- CONSTANTIN L. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 41133080)
- Cod CPV
- 72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148.999,97 RON
- Valoare atribuită
- 148.999,97 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 15:23
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148.999,97 RON
din 148.999,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro