Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalatorie auto

Număr anunț
DA40640427
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
COFE CAR WASH COSMETICĂ AUTO S.R.L. (CUI 49353196)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.320 RON
Valoare atribuită
16.320 RON
Data publicării
16.06.2026 14:02
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.320 RON

din 16.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.