Ofertă refuzată
Cumpărare directă
REVIZIE ANUALA B201WAP
- Număr anunț
- DA40614320
- Autoritate contractantă
- AGENȚIA NAȚIONALĂ PENTRU MEDIU ȘI ARII PROTEJATE (CUI 51623216)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI RO6682144)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735,94 RON
- Valoare finală
- 735,94 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 10:03
- Data finalizării
- 17.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.