Ofertă acceptată Cumpărare directă

VANZARE MIJLOC DE TRANSPORT

Număr anunț
DA40658436
Autoritate contractantă
Comuna Acas (CUI 3897386)
Furnizor / câștigător
KAROPPICONS 2017 -D (CUI 37700046)
Cod CPV
34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.000 RON
Valoare atribuită
85.000 RON
Data publicării
18.06.2026 11:42
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.000 RON

din 85.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.