Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lantus SoloStar 100U/ml-sol.inj.in pen preumpl. x 3ml x 5
- Număr anunț
- DA40651432
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,89 RON
- Valoare atribuită
- 176,89 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 14:12
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176,89 RON
din 176,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro